Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град София, Докторски паметник
239 000 €
467 443.37 лв.

(4 780 €, 9 348.87 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
Публикувана в 11:29 на 13 май, 2026 год.
Обявата е посетена 1058 пъти.
Площ:
50 m2
Етаж:
2-ри от 3
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 1970 - 1979 г.

Описание на имота:

ЕКСКЛУЗИВЕН ИМОТ С ХАРАКТЕР ДО ЦАР ИВАН АСЕН II

Galerie Real Estates, предлага за продажба изключително светъл и просторен апартамент, разположен на една от най-предпочитаните и аристократични локации в София на тиха, озеленена и подредена уличка, непосредствено до емблематичната улица Цар Иван Асен II и на пешеходно разстояние от най-предпочитания Докторски паметник.

Районът се отличава с усещане за спокойствие, красиви малки кооперации, зеленина и отлична градска среда, съчетаващи духа на стара София с удобствата на централната градска част.

Разпределение:

* просторна дневна с вестибюл;
* самостоятелна кухня / стая с малък балкон;
* баня;
* широко входно антре.

Има изготвен проект за преустройство, който позволява лесно да обедините кухнята с дневната, като при това старата кухня да стане самостоятелна спалня. Всичко е възможно с минимални средства и козметични усилия.

Апартаментът е с високи тавани, които създават допълнително усещане за простор, светлина и стил. Южното изложение осигурява слънце и уют през целия ден.

Конструкцията на сградата е изпълнена със стоманобетонни плочи.

Допълнителни предимства:

* светло сутеренно мазе 6,5 кв.м.;
* 10% от общо таванско помещение;
* 10% идеални части от дворното място;
* озеленен и поддържан двор, който се използва от всички собственици на имота;
* малка жилищна сграда само на 3 етажа;
* тиха и спокойна жилищна среда.

Отоплението е на ток.